Trijų Amerikos Moterų Sukurta Olimpinė Istorija

Anonim
Brianna Rollins

Sportininkai Brianna Rollins, Nia Ali ir Kristi Castlin padarė olimpinę istoriją Rio, kai tapo pirmąja Amerikos moterimi, laimėjusia kiekvieną medalį viename renginyje. Visos trys moterys 100 metrų kliūtyje finišavo 1-2-3, o to dar nebuvo tuo pačiu lengvosios atletikos varžybose.

Rollinsas pirmiausiai liniją pasiekė per 12,48 sekundės. Ali atsiliko nuo jos 12,59 sek. Castlinas finišavo per 12,61 sek., O Cindy Ofili iš Didžiosios Britanijos liko ketvirta.

„Aš žinojau, kad gavau auksą“, - sakė Rollinsas. "Bet aš tik norėjau įsitikinti, kad ir kiti mano komandos draugai medaliais apdovanojami."

Castlin paskyrė savo medalį tebesitęsiančiam rūpesčiui JAV. „Norėčiau dedikuoti šį medalį smurto ginklais aukoms“, - sakė ji. „Moterų kliūtys yra tokios stiprios JAV, ir mes įveikėme ginčus. Mes esame trys stiprūs kliūtys. “