Be Komandos Laimi Vietinė Moteris

Anonim

Tarptautinis susižavėjimas sukėlė naujienų apie jauną „Tarahumara“moterį María Lorena Ramírez, kuri laimėjo ultramaratoną sandalais ir su savo vietine apranga.

22-erių mergina užėmė pirmąją vietą ant podiumo, įveikusi 50 kilometrų ilgio „Ultrail Cerro Rojo“lenktynes per septynias valandas ir tris minutes. Varžybos vyko balandžio 29 d. Puebloje, Meksikoje.

Apie šį žygdarbį paskelbė „Facebook“puslapis. Leiskite sužinoti visiems „Tehuacán“atstovams, atsakingiems už svarbių naujienų skleidimą iš „Puebla“bendruomenės. Gegužės 13 d. Paskelbtame leidinyje buvo pažymėta, kad Ramírez laimėjo „be hidratacijos liemenės, be teniso batelių, be likros ir kompresinių rankovių“. Ir jis pridūrė: „Be visų tų dalyvių, kuriuos nubaudė šiandienos bėgikas. Nevaikščiodamas paskelbęs mylių „Nike“ir „Facebook“, jis tiesiog iš būtinybės laimėjo. “

Maria Lorena Ramirez

Sporto įrangos trūkumą ultramaratono metu jaunai moteriai patvirtino antrus metus iš eilės šio renginio organizatorius Orlandas Jiménezas. „Jis neturėjo nei gelio, nei energetinių saldainių, nei cukranendrių, nei akinių, nei tų labai brangių sportbačių, kuriuos visi naudojame bėgiojimui kalnuose. Tik mažas butelis vandens, jo dangtelis ir bandana [skara] ant kaklo “, - Ispanijos papildymui pasakojo Verne.

Šiose varžybose mergina varžėsi su 499 atletėmis iš 12 šalių. Ji gavo 6 tūkst. Meksikos pesų piniginį prizą (eidama į lenktynes, Ramírez skirta rūpintis gyvuliais; ji kasdien su karvėmis ir ožkomis vaikšto 10–15 kilometrų. Šiuo metu ji laikoma viena greičiausių ilgų nuotolių bėgikų Tarahumara bendruomenė.